copacobana

Vrijdag

De Club

19:00 - 20:30

Zami Zulu

22:30 - 00:30

Brooke Bailey

00:30 - 02:00

Dikke Jan & DJ Poutrel

Het Kasteel

19:00 - 20:00

Gaspar

21:00 - 22:00

Atomic Spliff

Het Oerwoud

18:00 - 19:00

Tenorin

20:00 - 21:00

Pardon Service

22:00 - 23:00

Rumba de Bodas

Opera

18:00 - 19:00

Ndugu

20:00 - 21:00

Inwolves

22:00 - 23:00

Glü

00:00 - 01:30

Nordmann

01:40 - 02:00

Dolly bingbing

Op het terrein

18:00 - 03:00

TUMULT

18:00 - 03:00

Het Huis Van Alijn

18:00 - 03:00

De Bende van de Sterkneus

18:00 - 03:00

Lore Tyrions & Charlotte Das

18:00 - 03:00

Topo Copy

18:00 - 03:00

Mediaraven

18:00 - 03:00

TAFEL

18:00 - 03:00

Minus One & Alpaka 9000

18:00 - 03:00

Tineke Bacqué

18:00 - 20:00

Sofie De Cleene

20:00 - 21:00

Tambor

Bar Bricoloco

19:00 - 20:00

Zeck

20:00 - 21:00

X&trick

21:00 - 22:00

Zeck

22:00 - 23:00

Bashir

23:00 - 00:00

Erlenmeyer

00:00 - 01:00

X&trick

De Chalet

18:00 - 03:00

ONBETAALBAAR vzw

18:00 - 19:00

Janes Zeghers

20:00 - 21:00

Jade Derudder

22:00 - 23:00

Karen Willems

00:00 - 01:00

S.a.D. Stories

Barbarak

21:00 - 23:00

NIXIE

23:00 - 02:00

STUDIO X

Mindy's Cocktailbar

19:00 - 23:30

DJ Kurt

Kokon

18:00 - 19:00

Inja Laureys

19:00 - 20:00

Amber Meulenijzer

20:00 - 21:00

Auw La

21:00 - 02:00

Silent DISCO

Zaterdag

De Club

14:30 - 15:00

INKT

16:00 - 16:30

Mime-opleiding AHK Amsterdam

17:00 - 19:00

Eskill

19:00 - 20:30

CURTIS MANDIGO & CIS

20:30 - 22:00

Kuryakin

22:30 - 00:30

Tim Arisu

00:30 - 02:00

Sweppes

Het Kasteel

16:00 - 17:00

Danny Blue & The Old Socks

18:00 - 19:00

Cafe Con Leche

19:00 - 20:00

Rod Anton

20:00 - 21:00

Cut Capers

22:00 - 23:00

Kologbo

Het Oerwoud

15:00 - 16:00

Ik & Den Theo

15:00 - 16:00

Uncle Wellington

17:00 - 18:00

Aboubakar Traoré & Balima Foly

21:00 - 22:00

Osaka Monaurail

23:00 - 00:00

Arp Frique & Family

Opera

17:00 - 18:00

Nagløed

19:00 - 18:00

Hi Hawaii

21:00 - 22:00

Dijf Sanders

23:00 - 00:00

Shht

01:00 - 02:00

ECHOES OF ZOO

Op het terrein

14:00 - 00:00

Micha's Amateur Theater Group (for professionals)

14:00 - 03:00

Mediaraven

14:00 - 03:00

TAFEL

14:00 - 03:00

wobbelyoga & studioDOUZ

14:00 - 03:00

Lore Tyrions & Charlotte Das

14:00 - 03:00

TUMULT

14:00 - 03:00

Het Huis Van Alijn

14:00 - 03:00

Topo Copy

14:00 - 03:00

Tineke Bacqué

14:00 - 15:00

Aifoon

14:00 - 18:00

Atelier Van deZon

14:00 - 20:00

't Manneke

14:00 - 20:00

Sofie De Cleene

14:00 - 20:00

De Tierlantijntjes

15:00 - 19:00

Tambor

16:30 - 17:30

Aifoon

20:00 - 03:00

De Bende van de Sterkneus

Bar Bricoloco

18:00 - 21:00

TTN Dj's

21:00 - 21:30

Jiheavy

21:30 - 22:30

Brennt

22:30 - 23:30

Raveyards

23:30 - 00:20

Hantrax

00:20 - 01:00

GHOST dj’s

De Chalet

14:00 - 03:00

ONBETAALBAAR vzw

17:00 - 18:00

Dividu

19:00 - 20:00

Arno Moens

20:00 - 21:00

Dounia Mahammed

22:00 - 23:00

Micha's Amateur Theater Group (for professionals)

Barbarak

01:00 - 02:00

STUDIO X

Mindy's Cocktailbar

17:00 - 00:00

Mukambo

Kokon

14:00 - 15:00

Micky Jones & de Tijdrovers

15:00 - 16:00

Amber Meulenijzer

16:00 - 18:00

Palaver

18:00 - 19:00

The Dreamers

19:00 - 20:00

Senne Vanderschelden

20:00 - 21:00

Lucaloops

21:00 - 02:00

Silent DISCO

Zondag

Het Kasteel

16:00 - 17:00

SIKOYO

18:00 - 19:00

Jawhar

20:00 - 21:00

Messer Chups

Het Oerwoud

15:00 - 17:00

Jake Walker

17:00 - 18:00

Orchestra Exotica

19:00 - 20:00

Collieman

21:00 - 22:00

De Palenque A Matonge

Opera

15:00 - 16:00

Esinam

17:00 - 18:00

Pavlove

19:00 - 20:00

Statue

21:00 - 22:00

Henge

Op het terrein

14:00 - 03:00

TUMULT

14:00 - 15:00

Aifoon

14:00 - 16:00

Playfield.

14:00 - 18:00

Tambor

14:00 - 20:00

De Tierlantijntjes

14:00 - 20:00

Sofie De Cleene

14:00 - 20:00

't Manneke

14:00 - 20:00

Het Kabinet

14:00 - 22:00

Menzo Kircz

14:00 - 23:00

Aina Seerden

14:00 - 23:00

Cirque Cirqulaire

14:00 - 23:00

Mediaraven

14:00 - 23:00

Het Huis Van Alijn

14:00 - 23:00

Lore Tyrions & Charlotte Das

14:00 - 23:00

TAFEL

14:00 - 23:00

wobbelyoga & studioDOUZ

14:00 - 23:00

Tineke Bacqué

14:00 - 23:00

Topo Copy

15:00 - 17:30

Fontains of Wijn

16:30 - 17:30

Aifoon

16:30 - 18:30

Playfield.

20:00 - 23:00

De Bende van de Sterkneus

Bar Bricoloco

16:00 - 17:30

Aap All Stars

17:30 - 19:00

Tuupe-Crew

19:00 - 20:00

El Cis

20:00 - 21:00

Dikke Jan @ Guests

21:00 - 22:00

TWAN

De Chalet

14:00 - 15:00

Kukulu

14:00 - 23:00

ONBETAALBAAR vzw

16:00 - 17:00

Kus De Giraffe

18:00 - 19:00

Soe N Suki

20:00 - 21:00

Siel & Larissa

Barbarak

16:00 - 18:00

De Wilde Vogel

18:00 - 20:30

Iris

20:30 - 22:00

STUDIO X

Mindy's Cocktailbar

15:00 - 21:00

Bal Mundial

Kokon

14:00 - 15:00

Inja Laureys

15:00 - 16:00

Micky Jones & de Tijdrovers

16:00 - 17:00

Celine Ottenburg

17:00 - 18:00

WOLF

18:00 - 19:00

The Dreamers

19:00 - 20:00

GROND

20:00 - 21:00

Alex Deforce

21:00 - 22:00

Hanna LOOG